Status Lesnara, Triple H’a i Michaelsa po Crown Jewel, Oryginalne plany dla Rusha

Uwaga! Newspack zawiera spoilery z wczorajszego Crown Jewel!

Dave Melzer poinformował podczas ostatniego Wrestling Observer Radio, że nowy mistrz Universal, Brock Lesnar, podpisał kontrakt z WWE na jeszcze co najmniej dwie walki. W piątek ogłoszono, że zmierzy się on z głównym mistrzem SmackDown AJ-em Stylesem na Survivor Series za dwa tygodnie. Oznacza to, że Brock najprawdopodobniej ominie albo Royal Rumble, albo WrestleManię. Według Meltzera przebieg walki Lesnara ze Strowmanem (3 minuty walki, seria F5) miał świadczyć nie o słabości Brauna, a o tym, że jest tak bardzo wytrzymały, że potrzeba było aż pięciu finisherów, żeby wyliczyć go do trzech.

Według PWInsidera kontuzja, której Triple H doznał w czasie Main Eventu wczorajszej gali, spowodowana była jednym z pierwszych spotów walki, kiedy to Hunter wypadł ponad trzecią liną na podłogę. Wcześniej sądzono, że nastąpiło to, gdy Kane wykonał na nim Chokeslam na stół komentatorski.

Bardzo prawdopodobne jest też, że kontuzji doznał również Shawn Michaels, który przyjął kilka bumpów ze strony Kane’a i Undertakera. Michaels przyznał w wywiadzie po walce, że chciałby uniknąć następnych występów w ringu i że ma nadzieję na powrót do roli trenera w Performance Center. Burzy to równocześnie pierwotne plany, o których było głośno do niedawna, zakładające walkę Shawna z Undertakerem na zbliżającym się Survivor Series oraz starcie z innym wrestlerem na kwietniowej WrestleManii 35.

Początkowo planowano, żeby Lio Rush, który pojawia się teraz na RAW w roli menadżera Bobby’ego Lashleya, występował w 205 Live jako heel mający u boku Babatunde Aiyegbusiego. Rush miał pełnić rolę głównego złego charakteru rosteru cruiserów.