Dzisiaj w historii wrestlingu – 3 listopada

W serii „Dzisiaj w historii wrestlingu”, wspominamy wydarzenia wrestlingowe, które wydarzyły się dokładnie dzisiejszego dnia na przestrzeni lat.

3 listopada 1997 roku w WCW TV na gali Nitro zadebiutował Perry Saturn pokonał Disco Inferno, aby zdobyć WCW Television Championship. Jego ostatnim pojedynkiem do tego czasu była walka w ECW w czerwcu na gali Wrestlepalooza.

3 listopada 1998 roku Jesse Ventura zaskoczył wszystkich, zostając bezpartyjnym gubernatorem stanu Minnesota. W swoim pierwszym przemówieniu stwierdził: „Zszokowaliśmy świat”.

3 listopada 2001 roku w Manchesterze odbyła się gala PPV WWF Rebellion. Na tym show Stone Cold po raz kolejny zmierzył się z The Rockiem o mistrzostwo WWF, a Chris Jericho bronił tytułu WCW przeciwko Kurtowi Angle’owi.

3 listopada 2008 roku Chris Jericho zdobył na RAW tytuł World Heavyweight, pokonując Batistę w Steel Cage Matchu.

3 listopada 2014 roku Rusev kontynuował swój streak, pokonując Sheamusa przez submission w walce o United States Championship. Tytuł stracił dopiero pod koniec marca na Wrestlemanii.

3 listopada swoje urodziny obchodzą m.in Andrade Cien Almas (29 lat), Cameron (31 lat), czy Jackie Gayda (38 lat). Wszystkiego najlepszego życzy redakcja MyWrestling!