Dzisiaj w historii wrestlingu – 30 października

W serii „Dzisiaj w historii wrestlingu”, wspominamy wydarzenia wrestlingowe, które wydarzyły się dokładnie dzisiejszego dnia na przestrzeni lat.

30 października 2001 roku odbył się taping WWF SmackDown w Cincinnati, na którym doszło do zmiany posiadaczy dwóch tytułów. Christian pokonał Bradshawa, aby zdobyć European Title, a Booker T i Test wygrali pasy WWF World Tag Team, pokonując Chrisa Jericho i The Rocka.

30 października 2010 roku odbył się specjalny event WWE o nazwie Fan Appreciation Day, który był elementem przekonania fanów do głosowania na Lindę McMahon w wyborach na senatora.

30 października 2010 roku miała miejsce gala PPV federacji Dragon Gate o nazwie Freedom Fight. Walczyło tam wielu wrestlerów, którzy po kilku latach odnaleźli się w WWE, m.in Johnny Gargano, Rich Swann, Ricochet czy Luke Harper.

30 października 2016 roku wydarzyła się gala WWE Hell in a Cell, gdzie Roman Reigns obronił United States Championship w HIAC Matchu przeciwko Rusevowi, a Kevin Owens ponownie wyszedł zwycięsko z Universal Championship Matchu z Sethem Rollinsem, tym razem w klatce.

30 października swoje urodziny obchodzi m.in Edge (45 lat). Wszystkiego najlepszego życzy redakcja MyWrestling!