WWE IC Title Match zapowiedziany na RAW, WWE Hall of Famer Jerry Lawler o All Elite Wrestling, The Undertaker usunięty z Louis Spilman Auditorium

» Federacja WWE poinformowała, że podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW w The FedExForum w Memphis odbędą się następujące konfrontacje:

Women’s Tag Team Match:
Sasha Banks i RAW Women’s Champion Ronda Rousey vs. Tamina Snuka i Nia Jax

Triple Threat Match o WWE Intercontinental Championship
Dean Ambrose(c) vs Seth Rollins i Bobby Lashley

» WWE Hall of Famer Jerry Lawler wypowiedział się na temat nowo powstałej federacji All Elite Wrestling:

„Wiecie, gdybym miał 7 miliardów dolarów, to nie wiem, czy myślałbym o otwarciu nowej, własnej federacji wrestlingowej. Otwarcie nowej federacji może sprawić, że z miliardera stanie się on milionerem, a z milionera osobą posiadający tysiące dolarów. Mam nadzieję, że konkurencja będzie najlepszą rzeczą w tej federacji i mam nadzieję, że WWE wreszcie będzie mogło oglądać się za siebie w poniedziałkowe noce. Ich tygodniówki oglądało około 7 lub 8 milionów osób, a teraz ta liczba zmniejszyła się do 2 milionów, więc każda organizacja ma szanse, aby dorównać WWE”.

» 13 kwietnia 2019 roku, The Undertaker miał pojawić się na wydarzeniu w Louis Spilman Auditorium w Waynesboro. Zgodnie z przesłanym oświadczeniem, występ Takera został odwołany z powodu braku komunikacji oraz płatności ze strony promotora. Podobno WWE Superstar zgodził się na obniżenie stawki ze względu na charytatywny komponent. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Kane także został usunięty.