Lars Sullivan vs John Cena – Rozpoczęcie feudu, Cody Rhodes & The Young Bucks & Hangman Page i Kenny Omega odrzucili oferty WWE, Ryback o dołączeniu do AEW

» Podobno oficjele WWE chcą, aby na WrestleManii 35 doszło do konfrontacji Johna Ceny z Larsem Sullivanem podaje Wrestling Observer Newsletter. Jednak ten mecz może się nie wydarzyć z powodu sytuacji, która miała miejsce w tym tygodniu. Lars miał zadebiutować w głównym rosterze 7 stycznia w Orlando, ale nie pojawił się na arenie z powodu ataku paniki. Dla Larsa planowano wielki push, dzięki czemu mógłby wygrać swój pierwszy pojedynek z Liderem Cenation, ale na dalszy rozwój tej sytuacji trzeba będzie trochę poczekać. W raporcie można wyczytać, że prawdziwe rozpoczęcie feudu Sullivana z Ceną będzie miało miejsce podczas gali PPV Royal Rumble w tym miesiącu.

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was, że Cody Rhodes, The Young Bucks oraz Hangman Page odrzucili oferty WWE, aby dołączyć do federacji All Elite Wrestling, której właścicielem jest Tony Khan. Dave Meltzer twierdzi, że WWE COO Triple H ciężko pracował i oferował unikalne kontrakty z nadzieją na podpisanie ich przez wielką czwórkę sceny niezależnej. Według raportu cała czwórka miała występować w NXT i stanowić siłę trzeciego brandu. Jeśli chodzi o umowę Kenny’ego Omegi z New Japan Pro Wrestling, to wygaśnie ona pod koniec bieżącego miesiąca i najprawdopodobniej dołączy do federacji All Elite Wrestling, gdyż również odrzucił ofertę WWE.

» Były WWE Superstar Ryback za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat plotek łączących go z federacją All Elite Wrestling. Ryback stwierdził, że nie wyklucza dołączenia do AEW, ponieważ ma dobry kontakt z Codym Rhodesem i to może być kluczowe w jego dalszej przygodzie z wrestlingiem, jednak najpierw musi poddać się dwóm zabiegom i wyleczyć ramie, więc po rehabilitacji będzie myślał, co dalej.