Brock Lesnar i Roman Reigns na RAW przed Survivor Series, Kenny Omega o pracy w NJPW oraz WWE, Porażka Babsa z Kassiusem Ohno, Sami Callihan po debiucie na Bound For Glory

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że zarówno WWE Universal Champion Brock Lesnar jak i członek The Shield, Roman Reigns pojawią się na ostatnim Monday Night RAW poprzedzającym galę PPV Survivor Series.

» W dniu wczorajszym odbyła się konferencja prasowa z udziałem IWGP United States Championa Kenny’ego Omegi, której organizatorem była federacja New Japan Pro Wrestling. Kenny wypowiedział się na temat swojej popularności w NJPW oraz o możliwości pracy dla WWE:

”W New Japan Pro Wrestling możesz stać się sławnym wrestlerem, zwłaszcza iż w Japonii wrestling jest bardzo popularny, a bycie najlepszym było moim marzeniem od zawsze. Czy jestem tylko sławny w Japonii? Nie! Każdy wie, kim jestem i każdy wie jakie show potrafi zorganizować federacja NJPW. Nie obchodzi mnie to co obecnie dzieje się w WWE i wiem, że nikt z zawodników tam występujących nie jest w stanie stworzyć takiego widowiska jak ja. Każdy kto stara się kopiować kogokolwiek, mnie kopiuje, ponieważ obecnie to ja wyznaczam trendy”.

» Trzy dni temu w Largo odbył się live event z udziałem najważniejszych gwiazd WWE NXT podczas, którego niespodziewanie pojawił się Babatunde Aiyegbusi jednak musiał on uznać wyższość Kassiusa Ohno.

Zdjęcie użytkownika MyWrestling.
Co sądzicie o obecności Babsa wśród poniżej wymienionych gwiazd NXT?

Tak prezentują się pozostałe wyniki tego eventu:

* Angelo Dawkins and Montez Ford defeated The Ealy Brothers
* Liv Morgan defeated Bianca Belair
* Roderick Strong defeated Buddy Murphy
* Peyton Royce defeated Kairi Sane, Ember Moon and Nikki Cross in a Fatal 4 Way
* Johnny Gargano defeated Fabian Aichner
* Steve Cutler and Wesley Blake defeated Otis Dozovic and Tucker Knight
* NXT Champion Drew McIntyre retained over Hideo Itami

» Popularny niezależny wrestler/były NXT Superstar Sami Callihan zadebiutował na Impact Wrestling podczas niedzielnej gali PPV Bound For Glory, gdzie jego przyjaciele oVe (The Crist Brothers) wzięli udział w 5150 Street Fight Match, a ich przeciwnikami była drużyna LAX. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Sami wypowiedział się o byciu częścią mistrzów tag teamowych: