Kenny Omega – „Odchodzę z New Japan Pro Wrestling”!

Kenny Omega udzielił wywiadu dla Tokyo Sports, w którym poinformował, że opuszcza New Japan Pro Wrestling. W tym tygodniu Kenny musiał uznać wyższość Hiroshiego Tanahashiego, przez co stracił IWGP Heavyweight Championship, a dzień później nie pojawił się na NJPW New Year Dash. Komentator NJPW Chris Charlton przetłumaczył kilka wypowiedzi Omegi, które sugerują iż przejdzie do WWE lub All Elite Wrestling:

„Biorę pełną odpowiedzialność za porażkę – powiedział Omega o swojej przegranej na Wrestle Kingdom w starciu z Tanahashim. Nie ma dla mnie miejsca, więc najlepiej będzie jeśli odejdę z NJPW. Nie mogę tam pracować pod Tanahashim. Nie uważam, że on mnie prześcignie i że jest lepszym wrestlerem. Jeśli będę mógł, to chciałbym się z nim ponownie zmierzyć, ale potrzebuję trochę czasu, nie w New Japan”.

Jak wiadomo Kenny Omega jest bardzo dobrym przyjacielem Cody’ego Rhodesa oraz The Young Bucks z AEW i być może pojawi się na wtorkowym evencie Double or Nothing w Jacksonville. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o wielkiej ofercie jaką otrzymał Kenny od WWE i być może wkrótce dowiemy się czegoś więcej w tej sprawie.

Czy chcielibyście oglądać Kenny’ego w WWE?