Kenny Omega odpowiada na plotki o przenosinach do WWE, Mick Foley o pojedynku Okada vs. Omega i więcej

» Kenny Omega wypowiedział się na temat plotek o jego niepewnej przyszłości i zdjęciach na Instagramie Johna Ceny:

O umieszczaniu jego zdjęć, na Instagramie Johna Ceny:

John Cena jest jednym z najlepszych zawodników w WWE i bardzo go szanuję. Jeżeli trafiłbym tam, praca z kimś takim jak on byłaby moim celem. Cieszę się, że mnie zauważa, ale nie podjąłem jeszcze decyzji w sprawie mojej przyszłości.

O swojej przyszłości i dwuznacznym tweecie na swoim koncie:

Obawiam się, że wszyscy wzięli to zbyt dosłownie. Tak, nie ma mnie w Japonii, nie występuję na galach i jeszcze nie podpisałem żadnego nowego kontraktu. Po tak wielkiej porażce, nie chciałem brać udziału w walkach, które były bez znaczenia. Jestem zainteresowany zmianą tego biznesu i muszę spokojnie się zastanowić nad tym co dalej.

Dave Meltzer wypowiedział się na temat potencjalnego przejścia Omegi do WWE. Zwrócił uwagę na to, że kontrakt Kanadyjczyka kończy się 31 stycznia, przez co niemożliwym jest, aby wystąpił w tegorocznym Royal Rumble Matchu. Meltzer dodał, że niektórzy w NJPW wierzą, że Omega podpisał już nową umowę i powróci do federacji na marcowy New Japan Cup. Ci sami ludzie sądzą, że słowa Kenny’ego o potencjalnym odejściu z największej federacji w Japonii, to tylko sposób na to, aby podroczyć się z fanami. Podpisanie nowego kontraktu nie zostało jednak potwierdzone jeszcze oficjalnie.


» Jak informowaliśmy na naszym fanpage’u Elijah Mainville, chłopczyk chory na raka, zmarł w wieku dziewięciu lat. W 2015 roku podpisało z nim kontrakt, w segmencie ze Triple H, Stardustem oraz Stephanie McMahon. Nadano mu ringname Drax Shadow. Cody Rhodes skomentował tą przykrą sytuację na Twitterze:


» Mick Foley wypowiedział się na temat walki wieczoru NJPW Wrestle Kingdom 11:

1) Poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko, jeżeli chodzi o miano walki roku
2) To jeden z najlepszych pojedynków, jakie kiedykolwiek widziałem. Jeżeli klasyki takie jak Dynamite Kid vs. Tiger Mask i Flair vs. Steamboad miałyby dziecko, byłaby to walka Omega vs. Okada.
3) Kenny Omea jest nie z tego świata. Najprawdopodobniej jest najlepszym połączeniem wrestlera z entertainerem, w tym biznesie.
4) Ta walka, to nie jest najlepszy wybór, jeżeli chcesz zasnąć w nocy. #OmegaVsOkada może służyć na wiele sposób, ale nie jest to lekarstwo na bezsenność.
Nie krępujcie się i podzielcie się swoją opinią o tej niesamowitej walce, jeżeli jej nie obejrzeliście, naprawdę powinniście to zrobić!

OMEGA VS OKADA: RANDOM NOTES ON AN INCREDIBLE MATCH1) The bar has been set VERY high for 2017 match of the year. 2)…

Opublikowany przez Mick Foley na 9 stycznia 2017


» WWE zamieściło na swoim kanale Youtube materiał, tym razem przedstawiają w nim “Top 10 momentów, w których John Cena został zgaszony słownie” poniżej link: