Data i miejsce WrestleManii 34 oficjalnie ogłoszone, Kevin Owens o Goldbergu, Finn Balor o rywalu na WrestleManie

» WWE oficjalnie potwierdziło, że WrestleMania wraca po czterech latach do Nowego Orleanu.
8 kwietnia 2018 roku, odbędzie się tam 34 edycja największej gali roku. Ostatni raz WrestleMania gościła w Mercedes-Benz Superdome w 2014 roku, gdy przerwany został streak Undertakera oraz Daniel Bryan został mistrzem WWE World Heavyweight.


» Kevin Owens udzielił wywiadu dla Jonathana Coachmana z ESPN. Miał za zadanie opisać jednym słowem daną osobę bądź wydarzenie:

O Chrisie Jericho:

“Przyjaciel. Oglądałem go przez wiele lat, gdy byłem jeszcze na scenie niezależnej, a wieczorem oglądałem WWE. Bycie więc z nim po jednej stronie, co tydzień na RAW, to coś wyjątkowego”.

O Goldbergu:

“Sądzę, że jeżeli miałbym opisać go jednym słowem, brzmiałoby ono: wróg. Dorastałem jako wielki fan WWE, a on był po drugiej stronie barykady jako główna postać w WCW, twarz federacji”.

O momencie w którym zdobył tytuł Universal:

“Satysfakcjonujący. Mógłbym użyć wielu słów. Zadowalający, udowodniłem coś. Wielokrotnie mówiono mi, że nie dam sobie rady w WWE, nie będę mistrzem, a teraz proszę, jestem nim.


» Finn Balor wziął udział w sesji Q&A podczas Wizard World Comic Con w Nowym Orleanie. Młody fan zapytał byłego mistrza Universal o jego stan zdrowia. Balor odpowiedział, że jego ramię, jest już prawie zdrowe i ma nadzieję zawalczyć z Sethem Rollinsem na WrestleManii.