Szczegóły powrotu Kurta Angle do ringu WWE, Dłuższa przerwa Kevina Owensa, Finn Balor żąda walki z AJ Stylesem, Austin Aries w podcaście Chrisa Jericho

» Tymczasem portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że pomysł odnośnie powrotu WWE GM RAW Kurta Angle do ringu WWE zrodził się w zeszły czwartek, czyli w momencie kiedy dowiedzieliśmy się o nieobecności Romana Reignsa z powodu choroby. Podobno pomysłem prezesa WWE Vince McMahona było dodanie Kurta do wali wieczoru na gali TLC, po tym jak pomyślnie przeszedł wszystkie badania medyczne i otrzymał zielone światło od lekarzy w Pittsburghu. Pewne jest to, że Kurt Angle będzie kontynuował swoją przygodę z ringiem przez najbliższych kilka miesięcy, jednak nie wiadomo z kim przyjdzie mu się zmierzyć. Chodzą plotki odnośnie jego obecności na Survivor Series.

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że były WWE United States Champion Kevin Owens nie powróci do ringu w najbliższym czasie, gdyż aktualnie przebywa ze swoją rodziną, a także nie został uwzględniony w harmonogramie tv.

» W poniższym materiale wideo ‘The Demon’ Finn Balor wyjawił, że w niedalekiej przyszłości chciałby stoczyć kolejny pojedynek z AJ Stylesem. Warto zaznaczyć, że panowie po raz pierwszy w WWE zmierzyli się ze sobą podczas niedzielnej gali PPV TLC:

» Były WWE Superstar Austin Aries za pośrednictwem Twittera poinformował o tym, że jakiś czas temu pojawił się gościnnie w podcaście, którego gospodarzem jest Chris Jericho: