Uwaga na Spoilery! KUSHIDA potwierdza odejście z NJPW + Możliwy debiut na Royal Rumble, Title Change na Impact Homecoming PPV, Powrót wrestlerki do Impact TV

» Podczas konferencji Wrestle Kingdom 13 dowiedzieliśmy się, że KUSHIDA rozstanie się z federacją New Japan Pro Wrestling pod koniec bieżącego miesiąca. Z tego powodu pojawiły się spekulacje odnoszące się do jego występu w Royal Rumble Matchu zważywszy na zainteresowanie jakie wyrażają oficjele WWE jego personą.

Warto zaznaczyć, że KUSHIDA to sześciokrotny IWGP Jr. Heavyweight Champion, dwukrotny IWGP Jr. Heavyweight Tag Team Champion oraz dwukrotny zwycięzca Best of the Super Juniors.

» Podczas wczorajszego wydarzenia Impact Homecoming PPV, Taya Valkyrie pokonała Tessę Blanchard, dzięki czemu zdobyła Knockouts Championship. Jest to pierwsze panowanie mistrzowskie Valkyrie w Impact Wrestling natomiast córka WWE Hall of Famera straciła tytuł po niespełna pięciu miesiącach. Poniżej przedstawiamy kilka materiałów z Knockouts Championship Matchu:

» Tej samej nocy Allie oraz Su Yung pokonały Kierę Hogan oraz Jordynne Grace. Tuż po zakończeniu walki z trumny postawionej na arenie wyszła Rosemary, dla której był to powrót po kontuzji, która spowolniła jej rozwój w dywizji Knockouts. Poniżej przedstawiamy kilka materiałów z powrotu Rosemary: