Z kim John Cena zmierzy się na WrestleManii 34? Kenny Omega i The Young Bucks komentują nadchodzącą walkę Golden Lovers z The Young Bucks!

» Rywal Johna Ceny na WM34 nadal jest niewiadomą. Ostatnimi czasy pojawiło się sporo spekulacji na temat tego z kim John zmierzy się na największej gali roku. Od dawna chodzą słuchy o jego potyczce z Undertakerem i na ostatnim RAW Cena wygłosił promo właśnie na temat „Deadmana”. Według najnowszych doniesień walka z Takerem nie jest wcale taka pewna, bo ponoć WWE nie uwzględnia Marka w planach na tegoroczną WM’kę. Ponoć na zapleczu ostatniego Smackdown był Rey Mysterio, który dogadywał szczegóły swego powrotu do federacji. Pojawiły się także głosy, że Cena na WrestleManii zmierzy się właśnie z Mysterio i jest to bardzo prawdopodobne. Dodać warto, że federacja myślała także o dodaniu Johna do walki AJ Styles’a z Shinsuke Nakamurą, ale ten plan raczej jest mało możliwy.

A oto ostatnia wypowiedz Ceny na RAW :

» Jak wiemy na marcowej gali NJPW Strong Style Evolved dojdzie do starcia pomiędzy reaktywowanymi Golden Lovers a The Young Bucks. Kenny Omega i bracia Jackson za pośrednictwem Twittera skomentowali zbliżającą się walkę.