Kenny Omega odrzucił kontrakt, Fenix oraz Pentagon Jr współpracują z All Elite Wrestling?, Tommaso Ciampa o NXT i głównym rosterze

» Dave Meltzer poinformował, że Kenny Omega jest wolnym agentem, po tym jak wygasła jego umowa z federacją New Japan Pro Wrestling. Podobno wrestler odrzucił propozycję jaką otrzymał od World Wrestling Entertainment tylko po to, aby dołączyć do All Elite Wrestling, gdzie ma wielu przyjaciół. 7 lutego odbędzie się event promujący sprzedaż biletów na historyczne wydarzenie “Double or Nothing”, gdzie ma dojść również do zaprezentowania nowego członka rosteru AEW, czyli Kenny’ego.

» Niespodziewanie podczas ostatniego eventu wrestlingowego organizowanego w Norcross pojawili się Cody Rhodes oraz The Young Bucks. Panowie zaprosili do siebie Pentagona Jr. oraz Fenixa, a następnie zaoferowali im współpracę z federacją All Elite Wrestling. Portal Lucha Central twierdzi, że umowy jakie otrzymali wrestlerzy nie są na wyłączność, ponieważ duet pracuje dla takich federacji jak: AAA, CMLL, Impact Wrestling, MLW oraz Lucha Underground. Prawdopodobnie Fenix i Pentagon Jr pojawią się 25 maja w Vegas na pierwszym evencie AEW o nazwie “Double or Nothing”.

» WWE NXT Champion Tommaso Ciampa udzielił wywiadu dla The Independent, w którym wypowiedział się na temat NXT oraz przejścia do głównego rosteru:

“Wiele osób uważa, że w NXT powstaje następna generacja przyszłych gwiazd, ale ludzie tak myślący są w błędzie. Jesteśmy obecnymi gwiazdami, jesteśmy teraźniejszością, a ja jestem mistrzem NXT, jestem największym mistrzem w całej rozrywce sportowej. Oczywiście uwzględniając RAW oraz SmackDown. Ludzie mają nadzieję, że przez cały czas będę występował w NXT, ponieważ jest to najgorętsza marka na całym świecie”.