Kevin Owens wyjawia kiedy powróci do ringu WWE, Billie Kay i Peyton Royce uczestnikami Women’s TT Elimination Chamber Matchu, Kim jest zwycięzca WWE World Collide?

» Jakiś czas temu poinformowaliśmy Was, że w najbliższym czasie do ringu WWE powróci Kevin Owens, który po raz ostatni miał okazję zaprezentować się w telewizji w październiku ubiegłego roku. Kilka dni temu były WWE Universal Champion napisał, że ma szansę zmierzyć się z Adamem Colem pierwszy raz od czterech i pół roku. Po tym wpisie w internecie pojawiło się sporo plotek dotyczących planów związanych z jego powrotem, jednak sam wrestler skomentował je w następujący sposób:

“Doceniam ludzi, którzy podniecają się moim tweetem, ale teraz zaczynam układać meble w moim domu i nie wrócę do WWE, dopóki nie zrobię tego. Zobaczę Was dopiero za kilka miesięcy, może więcej. Dziękuję. Trzymajcie się!”.

» Billie Kay oraz Peyton Royce zostały dodane do WWE Women’s Tag Team Elimination Chamber Matchu, który wyłoni pierwsze w historii Women’s Tag Team Champions. Niebezpieczna dwójka ujawniła swój występ po przez portale społecznościowe:

“Oczywiście, że lubimy żartować tak samo, jak nasi najlepsi przyjaciele. Ale traktujemy to bardzo poważnie i nie poprzestajemy na laurach. Zostaniemy pierwszymi w historii mistrzyniami Women’s Tag Team i udowodnimy całemu światu, że jesteśmy przyszłością, a przyszłość jest ikoną”.

Tak prezentują się pozostałe uczestniczki turnieju:

Tamiana & Nia Jax vs. Mandy Rose & Sonya Deville vs. Liv Morgan & Sarah Logan vs? vs?

» Podczas turnieju WWE World Collide, którego wyniki znajdziecie na naszej stronie głównej odbyło się 15-osobowe starcie battle royal oraz poniżej zamieszczone walki :

Humberto Carrillo vs. Zack Gibson, Drew Gulak vs. Jordan Devlin, Tyler Bate vs. Adam Cole, Velveteen Dream vs. Jordan Devlin.

W finale The Velveteen Dream pokonał Tylera Bate’a, dzięki czemu został zwycięzcą turnieju i w przyszłości otrzyma title shota.