Hot News: Niepokojące wieści w sprawie urazu Tommaso Ciampy

Pod koniec ubiegłego miesiąca potwierdzono, że Tommaso Ciampa nabawił się kontuzji. To wyjaśnia, dlaczego w ostatnim czasie nie walczył na tak wysokim poziomie, jak powinien. W trakcie pierwszego oraz drugiego raportu nie wyjaśniono powagi urazu, ale pewne jest, to że oficjele WWE będą musieli podjąć ważne zmiany twórcze.

Portal WrestleZone informuje, że sytuacja Ciampy jest bardzo poważna, ponieważ ma on problem z kręgosłupem i być może będzie zmuszony do przejścia operacji. Oczywiście to nie jest oficjalna informacja, lecz tylko przypuszczenie, więc na pewno na oficjalną wiadomość od WWE będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Należy pamiętać, że na zwężenie kręgosłupa cierpią Jason Jordan, Edge oraz Sting, a jak wiadomo ta trójka nie walczy już na ringu.

Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio zauważył, że wiele gwiazd wrestlingu zmaga się z tym urazem, jednak kontynuują one swoją pracę na ringu, tak jak Sheamus. Tak więc to nie musi oznaczać końca przygody NXT Championa z wrestlingiem.