Nowy wygląd wrestlerki WWE RAW, Sean Waltman – NXT jest lepsze od RAW i SmackDown, Aktualizacja stanu zdrowia Marii Kanellis

» Podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW, Alexa Bliss mogła liczyć na wsparcie ze strony Alici Fox. Wrestlerka za pośrednictwem Instagrama opublikowała zdjęcie z ostatniego live eventu, na którym zaprezentowała swój lekko zmieniony wygląd:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Peek a #boo…. ?

Post udostępniony przez thefoxxyone (@thefoxxyone)

» Były WWE Superstar Sean Waltman wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez WWE Hall of Famera Steve’a Austina, w którym wypowiedział się na temat produktu NXT:

”Chodzi mi o to, że to ta sama firma, ale porównując TakeOver z SummerSlam, to była przepaść. W NXT jest łatwiej zaspokoić wszystkich fanów, a jest ich spora rzesza. Podoba mi się fabuła każdego odcinka, to w jaki sposób wrestlerzy wykonują swoją pracę, uproszczenie, dzięki czemu program jest odbierany przez wszystkich ludzi na świecie. Człowiek nie musi zbyt wiele myśleć. Obecnie w rosterze NXT jest wielu utalentowanych facetów i kobiet, które mają okazję występować na TakeOver, czyli pokazie ukazującym największe gwiazdy NXT”.

» 9 sierpnia na Instagramie, Maria Kanellis ujawniła, że podczas treningu złamała nadgarstek i czeka ją sześć tygodni przerwy od pracy w Performance Center. Wrestlerka opublikowała aktualizację dotyczącą swojego zdrowia informując, iż już nie nosi gipsu i będzie chciała pojawić się 28 października na historycznej gali WWE PPV Evolution, w której udział wezmą tylko kobiety: