Christopher Daniels chwali postęp indy wrestling, Walki zapowiedziane na WWE 205 Live, Zelina Vega w Chasing Glory

» Christopher Daniels udzielił wywiadu dla NBC Sports – Pro Wrestling 24/7, w którym wypowiedział się na temat rozwoju sceny niezależnej w świecie wrestlingu:

”Uważam, że scena niezależna jest bardzo ważna w świecie wrestlingu, tylko dlatego, że fani mogą oglądać występy swoich ulubionych gwiazd za pomocą internetu. Czy to dzięki New Japan World, Ring of Honor Honor Club bądź WWN Network. Jest tak wiele możliwości dla fanów, którzy nie muszą oglądać WWE. Niektórzy nie potrzebują więcej wrestlingu niż, to co prezentuje WWE, ale są też fani, którzy chcą szerszej gamy, chcą różnych rzeczy i takie mogą otrzymać na scenie niezależnej. Jesteśmy teraz w świecie wrestlingu”

» 205 Live General Manager Drake Maverick za pośrednictwem Twittera poinformował o nadchodzących pojedynkach, które obejrzymy tuż po SmackDown Live. W pierwszej walce Buddy Murphy zmierzy się z Gran Metalikiem, natomiast WWE Cruiserweight Champion Cedric Alexander razem z Akira Tozawą staną przed szansą na pokonanie Drew Gulaka oraz Jacka Gallaghera:

» Lilian Garcia poinformowała, że Zelina Vega będzie jej kolejnym gościem w podcaście Chasing Glory with Lilian Garcia: