Zaktualizowana karta wydarzenia WWE Crown Jewel, Lilian Garcia powraca do WWE, Kolejna uczestniczka Women’s Battle Royal

» Na SmackDown dowiedzieliśmy się, że 2 listopada na evencie Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej dojdzie do SmackDown Tag Team Championship Matchu z udziałem The Bar oraz The New Day. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki:

Vacant WWE Universal Title Match
Brock Lesnar vs. Braun Strowman

WWE Title Match
Daniel Bryan vs. AJ Styles

SmackDown Tag Team Title Match
The New Day vs. The Bar w/ Big Show

WWE World Cup: One-Night Eight-Man Tournament
RAW: John Cena, WWE Hall of Famer Kurt Angle, WWE Intercontinental Champion Seth Rollins, Dolph Ziggler
SmackDown: Randy Orton, Jeff Hardy, Rey Mysterio, The Miz

Tag Team Match
DX (Triple H i WWE Hall of Famer Shawn Michaels) vs. The Brothers of Destruction (The Undertaker i Kane)

» W najbliższą niedzielę na PPV Evolution wystąpi Lilian Garcia. Będzie to piąte wystąpienie Lilian w telewizji WWE w ciągu ostatniego roku. Wcześniej miała okazję być częścią grudniowego Tribute to the Troops, uczestniczką 25-lecia Monday Night RAW, pojawiła się na ceremonii WWE Hall of Fame, a także była częścią WrestleMania Women’s Battle Royal.

» Kolejną uczestniczką Women’s Battle Royal Matchu na niedzielnej gali WWE PPV Evolution jest Zelina Vega. W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że na Evolution wystąpią takie gwiazdy jak (Dwukrotna mistrzyni kobiet Michelle McCool, WWE Hall of Famer Alundra Blayze – Medusa, WWE Hall of Famer Ivory, Była Women’s oraz Hardcore Champion Molly Holly oraz była Divas Champion Kelly Kelly).