Bilety na All In wyprzedane + karta walk, WWE odrzuciło propozycję rejsu od Y2J, Zelina Vega o swoim związku z Austinem Ariesem

» Po niespełna trzech tygodniach zostały wyprzedane wszystkie bilety na wydarzenie “All In”, które odbędzie się w Chicago. Taką informację opublikował sam Cody Rhodes. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę wydarzenia, które prezentuje się bardzo obiecująco:

NWA Worlds Heavyweight Championship
Nick Aldis (c) vs. Cody Rhodes

ROH World Championship
Jay Lethal (c) vs. Winner of The Over Budget Battle Royale

Kazuchika Okada vs. Marty Scurll

Adam Page vs. Joey Janela (with Penelope Ford)

Rey Mysterio, Bandido, and Fenix vs. The Young Bucks and Kota Ibushi

Stephen Amell vs. Christopher Daniels

Madison Rayne vs. Tessa Blanchard vs. Britt Baker vs. Chelsea Green

The Over Budget Battle Royale (Winner will get a future ROH Title shot) – All In: Zero Hour
Jordynne Grace, Moose, Rocky Romero, Colt Cabana, Ethan Page, and TBA

All In: Zero Hero
The Briscoes vs. Frankie Kazarian and Scorpio Sky

» Chris Jericho zwrócił się do WWE z chęcią zorganizowania rejsu z udziałem gwiazd WWE NXT. Jak się okazało dziesięć minut później taką propozycję zaakceptowała federacja Ring of Honor.

”Na samym początku zaoferowałem propozycję federacji WWE. Miałem wizję, aby udział w moim rejsie wzięły gwiazdy WWE NXT. Niestety Vince McMahon nie potrzebuje mnie do zorganizowania takiego wydarzenia. On sam może, to zrobić, ale ja chciałem w jakiś sposób przyczynić się do rozwoju WWE NXT. Po chwili otrzymałem negatywną odpowiedź w postaci słowa – Nie. Dziesięć minut później byłem już dogadany z Ring of Honor”.

» Zelina Vega za pośrednictwem Twittera wyjaśniła swój status w związku z Impact World Heavyweight Championem Austinem Ariesem. Vega oraz Aries byli ze sobą przez ponad pięć lat, niestety ta dwójka nie ma ze sobą kontaktu od jakiegoś czasu, ponieważ Aries w 2016 roku zerwał zaręczyny:

”Nie jesteśmy razem i nie byliśmy ze sobą od bardzo dawna. Z pewnością nigdy nie pobraliśmy się, ani nie angażowaliśmy się bardziej. Już dawno rozstaliśmy się i nie chcę mieć z nim nic wspólnego”.