Z kim z WWE chciałby walczyć Chris Jericho, Zwycięstwo Rondy Rousey na live evencie WWE, Austin Aries gratuluje byłej dziewczynie debiutu na SmackDown

» Chris Jericho udzielił wywiadu dla The Mirror, w którym wypowiedział się na temat wrestlerów w WWE, z którymi chciałby pracować:

”Jeśli chodzi o dobrą historię, z kim mógłbym prowadzić, to muszę przyznać, że podobał mi się pomysł z niespodziewanym atakiem na Naito. Myślę, że współpraca zarówno z Danielem Bryanem, Braunem Strowmanem, Sethem Rollinsem oraz Romanem Reignsem byłaby świetna. Kocham tych kolesi, więc chciałbym się świetnie bawić razem z nimi. Nie jestem w stanie wybrać jednego wrestlera”.

» WWE RAW Women, Ronda Rousey miała zmierzyć się z Mickie James w singles matchu podczas live eventu w Genevie, Szwajcarii, jednak plany zostały zmienione. W związku z czym była mistrzyni kobiet UFC pracowała w sześcioosobowym tag team matchu, w którym razem z Natalyą oraz Ember Moon pokonały swoje przeciwniczki:

» Austin Aries za pośrednictwem Twittera pogratulował swojej byłej dziewczynie, Zelinie Vega debiutu na wtorkowym odcinku SmackDown Live. Aries także zaznaczył, że nie są już parą, jednak wie, jak wieli wysiłek musiała włożyć w to, aby znaleźć się w głównym rosterze.