Chris Jericho o odejściu Jimmy’ego Jacobsa z WWE, Spotkanie Nattie z projektantem butów, Austin Aries vs Joey Mercury na HOH Blizzard Brawl, Dalton Castle nowym ROH World Championem?

» WWE SmackDown Live Superstar Chris Jericho wystąpił gościnnie w podcaście Metal Injection, w którym wypowiedział się na temat odejścia Jimmy’ego Jacobsa z WWE:

”Jimmy jest dobrym facetem i gdybym był w WWE to z pewnością bym mu teraz pomógł, jednak nie postąpił mądrze. Wiecie, kiedy ktoś pracuje w McDonaldzie i wrzuci zdjęcie na swój profil ze spotkania z chłopakami Wendy’s w stylu Wendy’s is great to McDonald nie byłby z tego zadowolony. Myślę, że Jimmy jest na tyle inteligentnym facetem i z pewnością wiedział jakie konsekwencje mogłyby go spotkać po opublikowaniu takiego zdjęcia. W 2016 roku miałem okazję mieszkać z Jimmym Jacobsem i jestem przekonany, że Vince McMahon będzie chciał ponownie go sprowadzić do WWE”.

Chris Jericho

Chris Jericho

Chris Jericho

Chris Jericho

» WWE SmackDown Women’s Champion Natalya za pośrednictwem Twittera opublikowała wpis ze spotkania z popularnym projektantem butów Stevem Maddenem:

» Federacja House of Hardcore ogłosiła, że podczas grudniowej gali Blizzard Brawl były WWE Superstar Austin Aries zmierzy się z byłym WWE Superstar Joey Mercurym. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane pojedynki:

Candice Michelle vs. Lisa Marie Varon (Candice wrestles her last match ever!)

Al Snow & Swoggle (with Dave Herro) vs. The Squad

Hardcore War: Tommy Dreamer vs. Abyss

Obecni będą także: MVP, Carlito, Guido Maritato.

» Cody Rhodes za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojego piątkowego starcia z Daltonem Castle, do którego dojdzie podczas piątkowej gali Ring of Honor Philadelphia Excellence, a na szali zostanie postawiony ROH World Championship.