Aktualizacja dotycząca stanu zdrowia Big Showa, Bully Ray odnośnie przejścia na emeryturę, Alison Brie o nowym sezonie GLOW, Szczegóły gali iPPV Power Struggle

» WWE Superstar The Big Show za pośrednictwem Twittera opublikował materiał wideo, w którym wypowiedział się na temat swojego aktualnego stanu zdrowia po zabiegu chirurgicznym jakiemu poddał się w zeszłym miesiącu:

» Bully Ray pojawił się w najnowszym odcinku Busted Open Radio, w którym wypowiedział się na temat przejścia na emeryturę:

”To nie była trudna decyzja dla mnie, ponieważ w mojej karierze osiągnąłem już niemal wszystko co było możliwe do zrobienia. Ostatnią rzeczą jaką powiedziałem w Chicago to były słowa – Dziękuję Bogu, że pozwoliłeś mi wejść do ringu Ring Of Honor. Chciałbym jeszcze trochę powalczyć w ROH TV, ale mimo wszystko mam nadzieję, że będę mógł wciąż podróżować z chłopakami z rosteru. Chciałbym pomóc im w staniu się lepszymi wrestlerami i być może w przyszłości stworzę własną federację”.

» Alison Brie za pośrednictwem Instagrama opublikowała zdjęcie z nowego sezonu premierowego odcinka GLOW, który zostanie wyemitowany w czerwcu 2018 roku:

We’re back… #glownetflix #season2

Post udostępniony przez Alison Brie (@officialalibrie)

» Nowy New Japan Pro Wrestling’s Director of North American Operations George Carroll za pośrednictwem Twittera opublikował kilka informacji dotyczących gali iPPV Power Struggle, która odbędzie się 5 listopada: