Oszustwo WWE, Ryback o odejściu Jacka Swaggera, Bully Ray powraca do akcji, Zapowiedź gali ROH

» Portal WrestleZone donosi, że oficjele WWE podmienili negatywne chanty, które miały miejsce podczas ostatniego RAW, gdzie fani śpiewali ”Roman Sucks”. Warto wspomnieć o tym, że The Undertaker wykonał swoją akcję kończącą na Romanie, więc zmierzą się oni ze sobą na WrestleManii 33:

» Były WWE Superstar ”Big Guy” Ryback udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat odejścia Jacka Swaggera z WWE:

”Otrzymałem pytanie od jednego z fanów, które dotyczyło moich relacji z Jackiem Swaggerem. Jestem bardzo zadowolony z niego za podjęcie słusznej decyzji. Jack kilka ostatnich lat spędził na studiowaniu, nie pamiętam dnia żeby nie siedział nad książkami. Jack odniósł spory sukces zwłaszcza, że fani bardzo dobrze go odbierali w roli babyface’a. Kojarzycie przysłowie ”We The People”? Mogli wyciągnąć z jego jeszcze więcej, ale w wyniku niefortunnych zdarzeń im się to nie udało”.

» Federacja Ring of Honor ogłosiła, że podczas piątkowej gali ROH 15th Anniversary odbędzie się six man tag team match z udziałem Bully’ego Raya & The Briscoes oraz War Machine i Davey Boy Smith Jr. Warto dodać. że podczas tego eventu odbędzie się również Vegas Street Fight z udziałem The Young Bucks oraz Roppongi Vice.

» Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę walk, które obejrzymy podczas piątkowej gali Ring of Honor 15th Anniversary:

Ring of Honor Championship Match:
-Adam Cole (c) vs. Christopher Daniels

-Bully Ray i The Briscoes vs. War Machine i Davey Boy Smith, Jr.

Ring of Honor TV Title Match:
-Marty Scurll (c) vs. Lio Rush

-The Young Bucks vs. Roppongi Vice w Las Vegas Street Fight

-Jay Lethal vs. Bobby Fish o miano #1 contender do ROH title

Ring of Honor Six Man Tag Team Championship Match:
-The Kingdom (c’s) vs. Dalton Castle & The Boys