Ronda Rousey chce zdobyć pasy tag teamowe, Chris Jericho chętnie wystąpi w WWE, Jack Swagger debiutuje w MMA

» WWE RAW Women’s Champion Ronda Rousey wypowiedziała się na temat zbliżającej się gali WWE PPV Royal Rumble, która odbędzie się 27 stycznia 2019 roku:

“Już wkrótce na Royal Rumble zmierzę się z Sashą Banks, a także wystąpi na WWE PPV Elimination Chamber. Tam wszystkie kobiety będą w stanie walczyć i zobaczymy, które kobiety staną się pierwszymi mistrzyniami first-ever women’s tag team. To idealny czas, aby zaprowadzić dominację, tak więc ja oraz Nattie rozpoczniemy – taniec ze wszystkimi”.

» Chris Jericho udzielił wywiadu dla The Mirror, w którym wypowiedział się na temat występu w Arabii Saudyjskiej podczas październikowego eventu z zeszłego roku:

“Dosłownie się śmiałem – powiedział Jericho. A – obserwowanie niektórych chłopaków, B – ile pieniążków zarobili. WWE zapłaciło mi za bycie na evencie w Arabii Saudyjskiej i nic nie musiałem robić. Oni będą musieli zapłacić mi trzy razy tyle, abym chciał pojawić się kiedyś u nich – powiedział Jericho”.

» Były WWE World Heavyweight Champion Jack Swagger (Jake Hager) zadebiutuje w klatce MMA podczas eventu Bellator 214, który odbędzie się w Inglewood. Były WWE Superstar za pośrednictwem Instagrama wyjawił, że będzie pojawiał się w MMA z piosenką “That’s Endurance”. Jego przeciwnikiem będzie JW Kiser, który jest o ponad 10 kilo lżejszy: