Uwaga na Spoilery! Kim jest kolejna pretendentka do RAW Women’s Title?, Zapowiedź segmentu z Paulem Heymanem, Kiedy do telewizji powrócą Sami Zayn i Kevin Owens?

» Podczas wczorajszego tapingu świątecznego odcinka Monday Night RAW, Natalya stanęła przed szansą na zdobycie RAW Women’s Championship w konfrontacji z Rondą Rousey. Tej samej nocy na RAW, Nattie w walce wieczoru wygrała Gauntlet Matchu, w którym także wystąpiły takie zawodniczki jak: Ruby Riott, Ember Moon, Dana Brooke, Mickie James, Alicia Fox, Bayley i Sasha Banks. Jesteście ciekawi, czy poznaliśmy nową mistrzynię kobiet RAW? Jeśli tak, to zachęcamy do przeczytania wyników ze świątecznego tapingu RAW, które znajdują się pod tym Linkiem.

» Podczas wyżej wspomnianego tapingu odbędzie się również specjalny segment z udziałem Paula Heymana, który będzie miał nam do przekazania kilka słów odnośnie Świąt Bożego Narodzenia. W trakcie wypowiedzi adwokata Brocka Lesnara, pojawi się Braun Strowman, który również będzie miał dla nas ważne oświadczenie.

WWE Announces RAW Women's Title Match, Paul Heyman Segment And More For Christmas Eve RAW Episode

» Na wczorajszym RAW dowiedzieliśmy się, że do telewizji wkrótce powrócą Sami Zayn oraz Kevin Owens, który w październiku poddał się operacji kolana, natomiast jego dawny przyjaciel w czerwcu poddał się operacji ramienia. Sami Zayn za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojego powrotu na RAW:

„W tym czasie pracowałem nad tym, aby stać się lepszą osobą i uwolnić wiele toksycznych elementów, które towarzyszą moim ambicjom, ale właśnie obejrzałem zapowiedź mojego powrotu na #RAW. Pamiętam, jak dobry jestem w świecie profesjonalnego wrestlingu, właściwie zapomniałem, jak wspaniały jestem”.

Na obecną chwilę nie znamy dokładnej daty powrotu tej dwójki, ale jeśli czegoś się dowiemy, to z pewnością was o tym poinformujemy.