Kim są faworyci do wygrania MITB Ladder matchów?, Gwiazda RAW przejdzie heel turn?, Czy Ronda Rousey zostanie mistrzynią?

» Justin Barrasso w najnowszej odsłonie Sports Illustrated wyjawił, że zwyciężczynią kobiecego Money in the Bank Matchu będzie wresterka z Monday Night RAW, natomiast męskiego ladder matchu wrestler ze SmackDown Live:

”Sasha Banks byłaby odpowiednią kobietą, która zwycięży w niedzielnym Money in the Bank Ladder Matchu. Jeśli chodzi o facetów, to wielkim faworytem do zdobycia walizki jest THe Miz”.

» Monday Night RAW ma poważny problem z obsadzeniem pozycji heela oraz face’a. W ostatnim czasie Bryan Alvarez stwierdził, że osobą, która może przejść heel turn jest Natalya, dzięki czemu mogłaby w odpowiedni sposób przygotować się do konfrontacji z swoją przyjaciółką Rondą Rousey. W ostatnim czasie Nattie udawała, że zmaga się z urazem, po tym jak uratowała byłą mistrzynię kobiet UFC.

» W ostatnim czasie mogliśmy zauważyć, że oficjele WWE decydowali się na zmianę planów tuż przed rozpoczęciem danych pokazów, ale czy z galą PPV Money in the Bank będzie podobnie? W podcaście Wrestling Observer Live dowiedzieliśmy się, że gdyby Ronda Rousey zdobyła RAW Women’s Championship to faworytką do wygrania MITB Women’s Ladder matchu jest Natalya.