Ronda Rousey vs Nia Jax – walką wieczoru MITB?, Koniec feudu Romana Reignsa z Jinderem Mahalem, Córka Santino Marelli debiutuje w ringu

» W ostatnim czasie pojawiły się plotki sugerujące, że konfrontacja z udziałem Nia Jax oraz Rondy Rousey na Money in the Bank będzie walką wieczoru:

Justin Barrasso postanowił wypowiedzieć się w tej sprawie:

”Wydaje mi się, że Rousey nie wystąpi w walce wieczoru na gali PPV. Oficjele WWE chcą, aby walką wieczoru było wydarzenie z odpowiednią podbudową. W niedzielę federacja zaprezentuje całemu światu, singles match z udziałem Rousey. Gdyby WWE zdecydowało się na występ byłej mistrzyni kobiet UFC w walce wieczoru, to z pewnością byłaby ona płatna”.

» Niespodziewanie konfrontacja z udziałem Romana Reignsa oraz Jindera Mahala zakończy się o wiele wcześniej niż pierwotnie zakładano. Powodem takiej decyzji jest fakt, iż oficjele WWE chcą przenieść The Big Doga do walki o WWE Universal Championship, dzięki czemu na SummerSlam pokona Brocka Lesnara. Od ponad miesiąca spekuluje się, że po SummerSlam, Brock Lesnar powróci do federacji UFC.

» Bianca Carelli, czyli córka byłego wrestlera WWE Santino Marelli zadebiutowała w ringu podczas sobotniego eventu w Mississauga organizowanego przez federację Battle Arts Professional Wrestling.


Wrestlerka w 2013 roku została wybrana jako Miss Teen Ontario-World. Według biografii ma ona 22 lata.