Chris Jericho o reakcji Vince’a McMahona, Roman Reigns akceptuje wyzwanie Jindera Mahala, Nowy ring name Nixon Newell

» Chris Jericho udzielił wywiadu dla Busted Open, w którym wypowiedział się na temat reakcji Vince’a McMahona na jego pracę w New Japan Pro Wrestling:

”Zadzwoniłem do niego i opowiedziałem mu o tym. Kiedy powiedziałem mu, że zamierzam odbyć kilka pojedynków w NJPW, nie był negatywnie nastawiony, ale wspierał mnie. NJPW jest inną firmą, która jest traktowana przez Vince’a za poważne zagrożenie. Myślę, że jeśli moja przygoda z NJPW będzie kontynuowana, to prezes WWE nie będzie zadowolony z tego”.

» WWE RAW Star, Roman Reigns przygotowuje się do kolejnej konfrontacji z Brockiem Lesnarem, jednak oficjele WWE zdecydowali się na kontynuację jego konfliktu z Jinderem Mahalem. The Modern Day Maharaja udostępnił wyzwanie, które zostało zaakceptowane przez członka The Shield. Wrestler potwierdził, że kolejny poniedziałek będzie największym wydarzeniem dla wrestlera z Indii.

» Historia Nixon Newell jest niesamowita. Wrestlerka w ostatnim czasie zmagała się z kontuzją i mimo powrotu do ringu WWE, szybko musiała poddać się kolejnej rehabilitacji. WWE Performance Center potwierdziło, że Newell będzie pracowała, jako Tegan Nox.