Uwaga na Spoilery! Roman Reigns o pojedynku z Jinderem Mahalem, Matt Hardy ostrzega The B Team, Co otworzyło i zakończyło SmackDown Live?

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW dowiedzieliśmy się, że 17 czerwca na gali Money in the Bank odbędzie się starcie z udziałem Romana Reignsa oraz Jindera Mahala. Członek The Shield za pośrednictwem Twittera postanowił skomentować swój mecz:

» WWE RAW Tag Team Champions Matt Hardy oraz Bray Wyatt po raz kolejny nie pojawili się w telewizji na RAW. W poniższym materiale wideo Matt złożył życzenia urodzinowe swojemu tag team partnerowi, a następnie wysłał ostrzeżenie w kierunku The B Team(Curtis Axel i Bo Dallas):

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live dowiedzieliśmy się, że show rozpocznie się od segmentu MizTV, którego gospodarzem był The Miz. Jego gośćmi byli członkowie The New Day(ale nie dowiedzieliśmy się, który z nich będzie uczestnikiem Money in the Bank Ladder Matchu). Tej samej nocy w walce wieczoru, Daniel Bryan pokonał WWE United States Championa Jeffa Hardy’ego, dzięki czemu w przyszłym tygodniu zmierzy się z Samoa Joe o szansę na udział w MITB Ladder Matchu.