Czy kontuzja Big Cassa jest prawdziwa?, Nowa rola Kevina Owensa na evencie WWE, Kairi Sane przechodzi kryzys?

» W ostatnim czasie pojawiła się informacja o storyline’owej kontuzji Big Cassa. Portal PWInsider twierdzi, że Big Cass aktualnie pracuje na backstage’u, gdzie pomaga innym wrestlerom, natomiast jego uraz najprawdopodobniej jest prawdziwy. Z powodu urazu lewego kolana, Big Cass nie był w stanie rywalizować z Samoa Joe o szansę na występ w Money in the Bank Ladder Matchu podczas czerwcowej gali PPV Money in the Bank.

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie został opublikowany materiał wideo z ostatniego live eventu WWE. W nagraniu możemy zauważyć, że Kevin Owens rozpoczął karierę producenta w social mediach. Warto także dodać, że w trakcie tournee po Europie drużyna złożona z Samiego Zayna, Samoa Joe oraz Kevina Owensa aż sześciokrotnie przegrała z Romanem Reignsem, Braunem Strowmanem i Bobbym Lashleyem.

» WWE NXT Superstar Kairi Sane za pośrednictwem Twittera opublikowała wpis, w którym zaznaczyła, że martwi się, ponieważ jest w kryzysie. Zwyciężczyni The Mae Young Classic była podłamana po zeszłotygodniowych live eventach w Midwest.