Ciąg dalszy rehabilitacji The Undertakera, Oficjalnie Alberto Del Rio powraca do MMA, Chris Jericho chwali współpracę z Vincem McMahonem

» W ciągu ostatnich kilku miesięcy, The Undertaker przechodził rehabilitację kolana za pomocą terapii stymulacji elektrycznej. WWE Superstar zwykle nie zezwala na zdjęcia podczas rehabilitacji, ale był tak zachwycony swoimi wynikami, że tą świetną informacją chciał podzielić się z całym światem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Regarded as one of the greatest professional wrestlers of all time, Mark Calaway, better known by the ring name, The Undertaker @undertaker, is an American professional wrestler. ⚡️?⚡️Our general manager, Rich @rich_dougherty has been working with him for several months, once a week, to help him get out of pain, especially around the knees. Let us just say that this man DOES NOT usually allow pics of any kind but he is so thrilled with his results that he happily posed for us. And YES, this is his happy face, y’all! Also, Rich might have had to endure a choke slam to get this pic, but he did it! ??⚡️? Reminder: NeuFit is not just for the pros. Call us today to get in and see how we can help you achieve your fitness and rehab goals. 512.225.6909 #theundertaker #theundertakerdoesneufit #teamneufit #healfaster #getfitter #performbetter #rehabfaster #rehabsmarter #neufitrfp

Post udostępniony przez NeuFit (@neufitrfp)

» Były WWE Champion Alberto Del Rio (Alberto El Patron) ogłosił, że zamierza powrócić do MMA w Combate Americas, gdzie od 2016 do 2017 roku był prezesem. Były WWE Superstar jest chętny do powrotu jako wojownik:

“Wszyscy wiedzą, że przeżyłem trudne chwile. One sprawiły, że stałem się silniejszym człowiekiem. Teraz, gdy wszystkie te złe momenty, złe doświadczenia są za mną, zacząłem odczuwać głód jeśli chodzi o robienie rzeczy, które kiedyś robiłem. Za każdym razem, gdy jestem tutaj w Combat Americas widzę jak Ci młodzi wojownicy walczą wymieniając ciosy i kopnięcia. W końcu zdecydowałem się wrócić na siłownię i zacząć trenować, aby moja kondycja sportowa była lepsza. Wróciłem i chcę udowodnić dzieciakom, że ich tata jest superbohaterem”.

» Chris Jericho wypowiedział się na temat prezesa WWE, który jest dla niego jednym z największych mentorów:

”W moim życiu miałem kilku mentorów – powiedział Jericho. Vince McMahon jest moim wielkim mentorem, ponieważ pracuję dla niego od 17 lat i wiem, że jest wyjątkową postacią. Uwielbiam pisać o Vince’ie. On jest zwariowaną i niesamowicie zmotywowaną osobą, który nie lubi wiele o sobie mówić. Jest również skromnym facetem, więc więcej o jego osobie dowiecie się w mojej książce”.