The Undertaker i Goldberg na wtorkowym SmackDown?, Gwiazdy WWE chcą wystąpić w Talk Is Jericho, Johnny Gargano przed walką z Adamem Colem

» Były WWE Universal Champion Bill Goldberg pojawi się na najbliższym odcinku SmackDown Live, co z pewnością przyciągnie uwagę wielu fanów wrestlingu, gdyż będzie to jego debiut na niebieskiej tygodniówce. Bill zmierzy się 7 czerwca z The Undertakerem podczas Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej. SmackDown odbędzie się w Sames Auto Arenie i sporo wskazuje na to, iż na pokazie zjawi się „DeadMan”. Oprócz obecności tej dwójki na show mają odbyć się takie konfrontacje, jak:

Kofi Kingston (c) vs. Kevin Owens vs. Dolph Ziggler (WWE Championship Match)

Single Match
Roman Reigns vs Drew McIntyre

» Chris Jericho za pośrednictwem Twittera wyjawił, że Talk Is Jericho z udziałem Jona Moxleya wysłuchało najwięcej osób, gdyż według The Wrap odcinek został pobrany ponad 700 tysięcy razy. Y2J w rozmowie dla ESPN wyjawił, że gwiazdy WWE kontaktują się z nim w sprawie udziału w Talk Is Jericho:

„Słyszałem od wielu osób, które pracują w WWE, że nie mogą się doczekać swojego występu w Talk Is Jericho. Nie wiem, kiedy to nastąpi, ale na pewno kiedyś tak się stanie”.

» WWE NXT Champion Johnny Gargano zmierzy się dzisiaj z Adamem Colem podczas NXT TakeOver XXV organizowanym w Webster Bank Arenie. Mistrz za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat zbliżającego się wydarzenia:

„Celem nie jest żyć wiecznie. Celem jest stworzenie czegoś, co będzie. Dziś wieczorem udam się na 14 TakeOver z prawie trzyletnią wartością niezapomnianych meczów i chwil z całego świata. To jest NXT TakeOver. To moje dziedzictwo”.