Wypowiedź Triple H po NXT TakeOver – możliwa kontuzja : SPOILERY!

Po zakończeniu wczorajszego NXT TakeOver, WWE COO Triple H dołączył do Cathy Kelley na Facebooku, gdzie wypowiedział się na temat konsekwencji związanych z poszczególnymi walkami:

“Tłum wypowiedział trzy najlepsze słowa – walcz na zawsze. To jedna z tych rzeczy, które mogliście zobaczyć, gdyż nasze gwiazdy się nie starzeją. Istnieje między nimi niesamowita chemia, która sprawia iż walki są niesamowite. Johnny TakeOver stoczył swój najlepszy pojedynek na wczorajszym TakeOver i bez względu na, to w jaki sposób zakończyła się jego walka z Adamem Colem nie sądzę, aby utracił szacunek fanów. Myślę, że mógł zyskać jeszcze więcej”.

Co działo się w umyśle Gargano podczas jego meczu?

“Czasami zastanawiacie się, co się dzieje w momencie, kiedy każdy wrestler dochodzi do wniosku, że to o czym zawsze marzył jest w jego rękach. Czy on stracił iskrę? Nie wydaje mi się, myślę, że jest to niekończący się sen”.

Nowy mistrz NXT:

“Być może Adam Cole jest tak dobry, że nie potrzebuje członków The Undisputed Ery, aby odnieść zwycięstwo. To był niesamowity pojedynek i z jednej strony cieszy mnie zwycięstwo Adama. On jest jednym z najtrudniejszych przeciwników w NXT, podobnie jak Gargano wkłada serce oraz duszę we wszystko, co robi. Cieszę się z jego sukcesu”.

Johnny Gargano z urazem?

“Obaj dali z siebie sto procent. Myślę, że byli zadowoleni z tego, co zaprezentowali. Stan ich rywalizacji to 2-2, więc trzeba będzie zorganizować kolejną konfrontację. Mam nadzieję, że Johnny ma się dobrze, ponieważ na zapleczu widziałem, jak utykał”.