Jon Moxley o kulisach dołączenia do AEW, Scott Dawson chwali osiągnięcia The Revival w NXT, Hulk Hogan vs Goldberg o WCW Title

» Jon Moxley w Talk Is Jericho wypowiedział się na temat kulisów dołączenia do All Elite Wrestling:

„Było to łatwe i szybkie posunięcie. Od dawna przyjaźniłem się z Codym i Jericho. Ich wizja tego, czym jest wrestling przekonała mnie. Pierwszym krokiem było wydostanie się z WWE. Następnie mogłem ze spokojem spojrzeć na krajobraz. Mogłem pozostać niezależnym wrestlerem, mógłbym pojechać do Japonii i wykonywać każdemu DDT za dobrą wypłatą. To nie było, to co chciałem. Mam nadzieję, że będziemy niesamowitą firmą wrestlingową, która posiada wielu utalentowanych sportowców oraz fachowców. Czuję, że fani oraz wrestlerzy grają w tej samej drużynie. Wszyscy kochamy zapasy i fajnie, że powróciła moja pasja do wrestlingu”.

» WWE Superstar Scott Dawson z The Revival za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat NXT TakeOver XXV o tym, co on oraz jego tag team partner zrobili podczas pobytu w NXT:

„Nie musicie nam dziękować za zbudowanie #TakeOver. Nie musicie nam dziękować za przeprowadzenie największych meczów w historii NXT. Nie ma potrzeby dziękowania nam za to, że sprawiliśmy, iż dywizja tag teamowa w wrestlingu znowu ma znaczenie. Jesteśmy skromni i nie potrzebujemy pochwał”.

» Na oficjalnym kanale federacji WWE na YouTubie pojawił się materiał wideo z konfrontacji Goldberga z Hollywood Hoganem o WCW Championship. Pojedynek ten zakończył się zwycięstwem Goldberga, który trzymał WCW Title przez 174 dni, a następnie przegrał z Kevinem Nashem na Starrcade.