Tommaso Ciampa wkrótce wróci do ringu NXT – twierdzi Triple H, Matt Jackson żartuje z odejścia Moxleya z WWE, Tessa Blanchard negatywnie o występach Disco Inferno

» WWE COO Triple H wyjawił, że były NXT Champion Tommaso Ciampa powróci wcześniej niż zakładano:

„Tommaso radzi sobie bardzo dobrze. On pojawił się na TakeOver, ale jest osobą pracującą z kontuzją, więc wciąż nie może rywalizować w ringu. Każdy wrestler/wrestlerka musi być w stu procentach zdrowa i gotowa do powrotu po kontuzji, on wyprzedził wszelakie oczekiwania. W tym tygodniu zadzwoniłem do niego i kazałem mu się zjawić na TakeOver, ponieważ chciałem, aby był z innymi komentatorami, gdyż TakeOver to jego dziedzictwo. On codziennie pracuje w Performance Center i jest bliski powrotu na ring. Wkrótce powróci i jestem pewien, że kiedy to nastąpi, to będzie gotowy wrócić na swoje miejsce i odebrać, to co stracił”.

» Matt Jackson z The Young Bucks opublikował zdjęcie z dnia, kiedy grupa kilku członków All Elite Wrestling dwa lata temu pozowała na limuzynie, a w tle była jedna z ciężarówek WWE i tak się złożyło, że na niej widniała podobizna Jona Moxleya. Były WWE Champion zadebiutował w federacji All Elite Wrestling na wydarzeniu Double or Nothing, ale swój ringowy debiut zaliczy 29 czerwca na Fyter Fest w Daytona Beach. Jego rywalem będzie Joey Janela.

» Tessa Blanchard wypowiedziała się na temat Disco Inferno oraz jego występów w intergender matchach:

„Myślę, że Glenn, to kawałek skur******. Myślę, że Glenn ingerujący w Knockouts Battle Royal jest kawałkiem s…. On zrobił, to po to, aby dostać się do mikrofonu oraz aby nas bagatelizować. Według niego, kobiety uprawiające wrestling są po prostu żenujące i nie mogą być przyszłością i to jego prawda. Czuję, że każda kobieta pracująca w dywizji Knockouts oraz poza nią byłaby w stanie skopać mu tyłek”.