Ric Flair o krytyce walki Takera z Goldbergiem, Fatal Four Way Match zapowiedziany na AEW Fyter Fest, Kolejne osiągnięcie Jona Moxleya w NJPW

» WWE Hall of Famer Ric Flair wypowiedział się na temat osób krytykujących walkę z udziałem Goldberga i The Undertakera podczas WWE Super ShowDown:

“Nie podoba mi się to, ale to nie znaczy, że nie mogę wyrazić swojej opinii. Nie mogę pozwolić na to, aby jakaś minuta lub dwie minuty zmęczenia przesądziły o wszystkim. To zabawne jest, kiedy po pierwszej minucie walki wszyscy byli wniebowzięci twierdząc, że nadszedł doskonały momet. Ci sami ludzi krytykowali, Brocka Lesnara, który od momentu pojawienia się w WWE stał się czołową gwiazdą i bestią niemalże nie do pokonania. Ja nie przejmowałby się opinią niektórych osób, ponieważ każdy jest krytykowany, kto znajduje się na szczycie”.

» Federacja All Elite Wrestling ogłosiła Fatal Four Way Match z udziałem Adama Page’a, MJF, Jungle Boya i Jimmy’ego Havoca, który odbędzie się na AEW Fyter Fest. Show odbędzie się 29 czerwca w Daytona Beach na Florydzie i zostanie wyemitowane na żywo przez Bleacher Report. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki na, to wydarzenie:

Hardcore Match
Jebailey vs. Michael Nakazawa

The Elite (The Young Bucks i Kenny Omega) vs. Rey Fenix, Pentagon Jr. i tajemniczy partner

Single Match
Cody Rhodes vs. Darby Allin

Single Match
Jon Moxley vs. Joey Janela

Fatal Four Way Match
“Hangman” Adam Page vs. MJF vs Jungle Boy vs. Jimmy Havoc

» Jak się okazało wideo z udziałem Jona Moxleya na angielskim kanale New Japan Pro Wrestling na YouTubie ma już ponad 1,6 miliona odsłon po zaledwie szesnastu godzinach od premiery. Spiker NJPW Chris Charlton zauważył, że był to najchętniej oglądany film na angielskim kanale.