Bill Goldberg wspomina walkę z Lesnarem na WrestleManii XX, Sasha Banks chwali Chrisa Jericho, Najlepsze pojedynki WWE Hall of Famera Rica Flaira

» Pojedynek z udziałem Goldberga i Brocka Lesnara podczas WrestleManii XX został przyćmiony przez fakt, iż obaj opuścili WWE podążając zupełnie różnymi ścieżkami. Brock został UFC Heavyweight Championem, po nieudanej próbie powrotu do NFL, natomiast Bill wykorzystał kilka okazji do zaprezentowania się w programach telewizyjnych. Obecny WWE Universal Champion wystąpił w podcaście Insider The Ropes, w którym wypowiedział się na temat reakcji fanów na ostateczny rezultat ich walki:

Jeżeli jesteś Vincem McMahonem, to co do diabła robisz? Komu pozwalasz wygrać? Tej osobie, którą mniej nienawidzisz. Nikogo to nie obchodziło, ponieważ w trakcie meczu fani chcieli się wygłupiać i robić te wszystkie inne rzeczy. Nie zrobiliśmy pewnych rzeczy, ponieważ uważaliśmy je za niestosowne. Czułem się doceniony, więc bolało mnie serce, kiedy musiałem opuścić i zostawić to wszystko. Najgorzej było na samym początku naszej walki, kiedy wszedłem do ringu i spojrzałem na Brocka, to wiedziałem, że on chce mnie zabić. Miał taki wyraz twarzy, że ciężko go opisać, nie wiedziałem co robię w tym ringu i dlaczego jestem na nim razem z nim.

» Uczestniczka walki o WWE SmackDown Women’s Title, Sasha Banks wzięła udział w Q&A, w którym pochwaliła obecną gwiazdę All Elite Wrestling, Chrisa Jericho:

Chris Jericho – to legenda. Co za legenda.

Wciąż nie wiadomo, co skłoniło wrestlerkę do opublikowania takiego wpisu, który może zostać nieodpowiednio potraktowany przez urzędników WWE.

Podczas WrestleManii 36, Sasha zmierzy się z Bayley, Lacey Evans, Naomi oraz Taminą Snuką, a na szali zostanie postawiony WWE SmackDown Women’s Championhip.

» W WWE Network pojawiła się kompilacja najlepszych pojedynków z udziałem WWE Hall of Famera Rica Flaira. Gospodarzem tego trzygodzinnego show jest Matt Camp.

Zestawienie, to zawiera takie konfrontacje jak:

* Bret Hart vs Ric Flair o WWE Championship (Saskatoon, Saskatchewan, 1992)
* Ric Flair vs Triple H o World Heavyweight Championship ( 2003)
* The Rock i Mick Foley vs Randy Orton, Batista i Ric Flair (WrestleMania 20)
* Rob Van Dam vs Matt Hardy vs Finlay vs Bobby Lashley vs Shelton Benjamin vs Ric Flair (Money in the Bank Ladder Match, Wrestlemania 22)
* Shawn Michaels vs Ric Flair (Career-Threatening Match At WrestleMania 24)