Nia Jax powraca do pracy, Kofi Kingston wspomina kulisy utraty WWE Title, Lana komentuje konflikt z fanami WWE

» WWE Woman Nia Jax za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowała, że jest znudzona i musi powrócić do pracy.

Muszę wrócić do pracy! Jestem za stara na to.

W kwietniu ubiegłego roku, Nia Jax poddana została operacji kolana. W grudniu tego samego roku powróciła do treningów w WWE Performance Center.

W osatnim czasie Nia otrzymała zielone światło od służb medycznych WWE, więc odpowiednim miejscem na powrót będzie WrestleMania 36, bądź pierwsze RAW po największej gali w świecie wrestlingu. Swój ostatni występ w ringu WWE zanotowała na WrestleManii 35, gdzie wspólnie z Taminą Snuką walczyła o WWE Women’s Tag Team Championship.

» WWE Superstar Kofi Kingston udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedział się na temat utraty WWE Championship w mniej niż dziesięć sekund, co miało miejsce podczas WWE SmackDown 20th Anniversary:

Powiem tak: Bliżej było ośmiu sekund niż dziesięciu. Te dwie sekundy, to wielka różnica w lekkoatletyce. Byłem na tej samej łodzi, co wielu przede mną. Kiedy dowiedziałem się, że w taki sposób zakończy się moje panowanie, chciałem aby było inaczej. Ale na koniec dnia wchodzisz do ringu, odgrywasz swoją rolę i to wszystko, co możesz zrobić. Miałem szczęście, że mogłem posiadać WWE Championship, a sposób w jaki do tego doszło był niesamowity. Na mistrzostwo czekałem 11 lat i w końcu to mi się udało, w walce z Danielem Bryanem. Ludzie domagali się, abym otrzymał title shota, to mnie jeszcze bardzie budowało.

» WWE Woman Lana jest aktywna w wielu portalach społecznościowych. W jednym z nich wyjawiła, że musiała przestać publikować zdjęcia członków swojej rodziny, ponieważ fani WWE wykorzystywali je przeciwko jej postaci telewizyjnej:

To był rok 2014, kiedy tworzyliśmy super Rocky IV, patriotyczne segmenty związane z Rosją. Dla mnie nie było nic złego w byciu patriotą wobec swojego kraju. Wszystkie osoby ze Stanów Zjednoczonych zdecydowały się wejść na moje konto na Instagramie piszą, że moja siostrzenica jest najbrzydszym dzieckiem na świecie, miejmy nadzieję że umrze – USA! USA – to było chore. Jak można coś takiego pisać? Od tego momentu ludzie zaczęli mnie prześladować, więc przestałam udostępniać zdjęcia, na których znajdują się członkowie mojej rodziny, ponieważ normalni ludzie… nie są tak twardzi, jak gwiazdy WWE.