Szczegóły kontuzji Sashy Banks, Chris Jericho o konfrontacji z Darby Allinem, Finn Balor w nowej odsłonie w NXT TV

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was, że Sasha Banks nabawiłą się urazu podczas gali WWE PPV Hell in a Cell, gdzie mierzyła się z Becky Lynch, a na szali został postawiony RAW Women’s Championship. Pojedynek ten odbył się na zasadzie Hell in a Cell Matchu, a wrestlerka z Europy zachowała tytuł mistrzowski. Początkowo sądzono, że Banks zmaga się z urazem kręgosłupa. Według PWInsider.com wrestlerka narzeka na spory ból w kości ogonowej, przez co została odsunięta z nadchodzących live eventów oraz wydarzeń telewizyjnych. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy do ringu powróci Sasha, jednak wiemy, iż ma ona się pojawić 28 października w sklepie Cricket Wireless w Arnold (chwilę przed Monday Night RAW).

» W tym tygodniu Darby Allin pokonał Jimmy’ego Havoca podczas AEW Dynamite, dzięki czemu otrzymał title shota i w przyszłym tygodniu zmierzy się z AEW World Championem Chrisem Jericho w Philadelphia Street Fight Matchu. Y2J skomentował nadchodzącą konfrontację z Allinem:

» 2 października do ringu WWE NXT powrócił Finn Balor, który miał na lewej ręce wykonany tatuaż, zrobiony po porażce z The Fiendem na gali WWE PPV SummerSlam. Finn Balor za pośrednictwem Instagrama zaprezentował wszystkim z bliska swój nowy tatuaż, którego twórcą jest David Sz z The Wolf Town Tattoo Collective – Bratysława/Słowacja. Wrestler z Europy został oficjalnie dołączony do rosteru NXT i oczekuje się, że już wkrótce rozpocznie feud z obecnym WWE NXT Championem Adamem Colem. Warto dodać, że Balor nie został wymieniony wśród gwiazd WWE, które będą uczestniczyć w Drafcie (RAW i SmackDown).

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

The boy that came back from space. By @davide_esz @wolftowntattoo

Post udostępniony przez Finn Bálor Forever (@finnbalor)