Dustin Rhodes o przygodzie Spearsa w WWE i produkcie AEW & NXT, Kofi Kingston ostrzega Randy’ego Ortona, Gwiazdy NXT przeniesione na RAW i SmackDown

0

» Dustin Rhodes niedawno udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat Spearsa i jego pobytu w WWE oraz wojny pomiędzy tygodniówkami WWE NXT oraz AEW:

„Shawn z pewnością czuł się, że był uwięziony i ja miałem tak samo przez bardzo długi czas. Każdy czuje się zgorzkniały, kiedy nie jest się wykorzystywanym we właściwy sposób. Shawn otrzymał teraz dużą swobodę, więc zamierzam się dowiedzieć, czy będzie on w stanie przeciwstawić się mojemu bratu Cody’emu. Pojedynek takiego kalibru musi się wyróżniać od pozostałych i wiem, że Cody będzie gotowy, ponieważ pobił mnie jak psa i położył kres erze attitude. Jeśli chodzi o produkt AEW, to chcemy przyłożyć się do niego bardzo dobrze oraz chcemy zaprezentować dobry produkt, gdzie każdy fan będzie miał dla siebie coś nowego. Nie sądzę, abyśmy poszli na wojnę z kimkolwiek. Wiem, że z pewnością będziemy rozmawiać o naszych występach, ale aktualnie musimy skupić się na przedstawieniu i wykorzystaniu naszych talentów jak najlepiej, aby każdy odbiorca AEW wiedział, z kim ma do czynienia. To będzie świetna zabawa i jeśli nie zamierzacie nas oglądać, to współczuję Wam”.

» WWE Champion Kofi Kingston za pośrednictwem Twittera wysłał strzeżenie w kierunku Randy’ego Ortona, z którym zmierzy się 15 września podczas gali WWE PPV Clash of Champions:

„To będzie moment, w którym opowiem więcej o tym, jak Randy posunął się za daleko, zaatakował moich przyjaciół i uczynił ten spór bardziej osobistym. Wszystko to jest prawdą. Ale pozytywną rzeczą jest świadomość tego, co nastąpi później”.

» Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że przed premierą SmackDown Live na FOX, która będzie miała miejsce 4 października dojdzie do kilku poważniejszych zmian. Taką decyzję podjął prezes WWE Vince McMahon. Na obecną chwilę nie wiadomo, jakie gwiazdy przeniosą się z WWE NXT zarówno na niebieską tygodniówkę, czyli SmackDown Live, jak i na Monday Night RAW, jednak przeniesienie kilku gwiazd NXT na RAW oraz SmackDown może doprowadzić do ingerencji w wizję prowadzoną przez WWE COO Triple H. Dave twierdzi, że marzeniem Huntera jest stworzenie własnej trzeciej legalnej marki, która będzie rywalizować z RAW i SmackDown, ale aktualnie powinien się skupić na utrzymaniu Vince’a McMahona oraz Kevina Dunna z dala od NXT.