Roman Reigns komentuje walkę z Corbinem, Bayley ostrzega kobiecą dywizję WWE, The Revival o ladder matchu na TLC

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo WWE Superstar Roman Reigns wypowiedział się na temat walki z Corbinem, która będzie miała miejsce podczas gali PPV TLC:

„Tak wiele pozostało mi w zbiorniku. Minneapolis na TLC, Corbin będziesz skończony. Baw się dobrze, ciesz się tym, ciesz się tym, kiedy tu będziesz. Jesteś teraz w moim świecie. Zrozumiesz, to w niedzielę. Coś się skończyło, nie będzie więcej króla, po prostu jesteś b…..”

» Na piątkowym odcinku SmackDown Live, WWE SmackDown Women’s Champion Bayley pokonała Danę Brooke. W poniżej zamieszczonym materiale wideo mistrzyni wypowiedziała się na temat rzucanych wyzwań:

„To było bardzo satysfakcjonujące. Szczerze mówiąc, jestem trochę bardziej usatysfakcjonowana tym, że Dana podjęła wyzwanie, rezultat był czymś więcej niż mogę powiedzieć dywizji kobiecej. Lacey jest osobą, która uderzyła w twarz moją przyjaciółkę, jednak wciąż nie rzuciła mi wyzwania. Dlatego muszę ciągle stawiać czoła kobietom z RAW oraz NXT. Błagałam te kobiety, aby się pospieszyły, jednak są zbyt leniwe, nie mają motywacji, nie są na moim poziomie”.

» The Revival zmierzą się z The New Day podczas TLC w stypulacji Ladder Match. Na szali zostaną postawione SmackDown Tag Team Championship. Wrestlerzy skomentowali dodanie stypulacji do swojej walki:

„Czuję, że po raz kolejny firma próbuje wyrównać szansę na naszą nie korzyść. Wiedzą, że nie jesteśmy lotnikami. Wiedzą, że nie jesteśmy akrobatami, Wiedzą, że nie uniesiemy stóp, chyba iż będziemy musieli to zrobić. Więc, co zrobili? Sprawili, że nasza walka będzie ladder matchem, wspinaliśmy się po drabinach naszego życia, dosłownie oraz w przenośni. Właśnie to robimy”.