John Morrison – Dlaczego powrócił do WWE?, Braun Strowman potwierdza kontuzję, Walki zapowiedziane na NWA: Into The Fire

» WWE Superstar John Morrison za pośrednictwem Instagrama wypowiedział się na temat swojego powrotu do WWE:

„Kiedy w 2011 roku odszedłem, chciałem zrobić sobie rok wolnego. Chciałem wziąć udział w kilku filmach i zrobić coś dla siebie, ale ten rok zmienił się w osiem lat. To szalone, jak szybko upłynął czas i to dlatego, że wrestling sprawiał mi bardzo dużo zabawy w innych miejscach. Za każdym razem, gdy walczysz i podpisujesz umowę, to oni chcą, abyś podpisał długoletni kontrakt, przedłużając go i przedłużając. Czułem się, jakbym był naprawdę ważną częścią tych organizacji. Byłem facetem, ambasadorem marki. Dlaczego wróciłem lub dlaczego trwało to tak długo? Po prostu dobrze się bawię, robiąc to, co robiłem i zawsze chciałem tu wrócić. Zdałem sobie sprawę, że lepiej ruszyć swój tyłek i wrócić do WWE, zanim upłynie dziesięć lat, czas płynie”.

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was, że Braun Strowman opuścił kilka live eventów ze względu na dolegliwość kręgosłupa, chociaż WWE poinformowało oficjalnie, że chodziło o obolałe biodro. Pierwotnie przeciwnikiem Brauna podczas niedzielnej gali WWE PPV TLC miał być Shinsuke Nakamura, a na szali miał zostać postawiony WWE Intercontinental Title. Jak wiadomo, mecz został odwołany ze względu na uraz byłego członka The Wyatt Family. Sam wrestler za pośrednictwem Instagrama wyjawił, że kontuzja pleców powstrzymuje go od powrotu na ring:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I’m bored laying around nursing this old back of mine somebody make me laugh!!!!! #CaptionThis

Post udostępniony przez Adam Scherr (@adamscherr99)

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas gali NWA: Into The Fire

2-OUT-OF-3 FALLS MATCH FOR THE NWA WORLDS HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
Nick Aldis (c) vs. James Storm

NWA NATIONAL CHAMPIONSHIP
Colt Cabana (c) vs. Aron Stevens vs. Ricky Starks

NWA WORLD TAG TEAM CHAMPIONSHIP
Rock ‚N Roll Express (c) vs. The Wildcards (Thomas Latimer and Royce Issacs)

Question Mark vs. Trevor Murdoch

Allysin Kay and Ashley Vox vs. Melina, Thunder Rosa or Marti Belle (Only 2 of 3 in the match.)

Eli Drake vs. Ken Anderson

Portal PWInsider.com informuje, że federacja NWA przeprowadzi tapingi w niedzielę oraz w poniedziałek w Atlancie. W ramach promocji planowana jest kolejna seria nagrań telewizyjnych oraz PPV, która będzie miała miejsce w styczniu 2020 roku.