Aktualizacja dotycząca występu Brauna Strowmana na TLC, John Cena gościem w najbliższym MizTV, Szczegóły dotyczące TLC 2018 oraz Edge & Christian Show

» Wszystko wskazuje na to, że były pretendent do WWE Universal Championship, czyli Braun Strowman nie zdąży się wykurować do zbliżającej się gali WWE PPV TLC. Jego przeciwnikiem miał być obecny Generalny Manager RAW Baron Corbin, ale plany zostały zmienione. Niemniej jednak były członek The Wyatt Family jest pierwszy w kolejce jeśli chodzi o walkę z Brockiem Lesnarem i z pewnością dojdzie do niej na Royal Rumble, bez względu na obecność/nieobecność Brauna na TLC.

» „Lider Cenation” John Cena będzie gościem specjalnym segmentu MizTV prowadzonego przez The Miza. Odbędzie się on 27 grudnia na live evencie WWE w Long Island w Nowym Jorku. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę walk, które obejrzymy podczas show:

* Steel Cage Match: AJ Styles vs. WWE Champion Daniel Bryan
* Asuka vs. Charlotte Flair vs. SmackDown Women’s Champion Becky Lynch
* Randy Orton vs. Rey Mysterio
* MizTV z udziałem The Miza oraz Johna Ceny
* Swoją obecność zapowiedzieli: The New Day, Jeff Hardy, Samoa Joe, WWE United States Champion Shinsuke Nakamura.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że Kick off poprzedzający główną galę WWE PPV TLC rozpocznie się godzinę przed show. Na obecną chwilę nie wiadomo jakie walki obejrzymy podczas eventu poprzedzającego główną galę PPV. Cały event ma potrwać około 4 godzin, natomiast najnowszy odcinek The Edge & Christian Show zostanie wyemitowany w sieci WWE Network tuż po zejściu z anteny TLC, a gośćmi specjalnymi będą Heath Slater oraz WWE Hall of Famer Jeff Jarrett.