Uwaga na Spoilery! Women’s WWE vs Women’s UFC już wkrótce, Pojedynek otwierający RAW, Emisja live świątecznych tygodniówek WWE, The Usos na temat swojego heel turnu

» Ronda Rousey z partnerkami oficjalnie rzuciła wyzwanie Charlotte Flair, Bayley oraz Becky Lynch po tym jak obie strony stały twarzą w twarz na backstage’u podczas nagrywania tapingów WWE Mae Young Classic. Zawodniczka UFC aktualnie przebywa w Full Sail University ze względu na udział w tym turnieju jej przyjaciółki Shayny Baszler, która w drugiej rundzie zmierzyła się z weteranką z Korei Południowej, czyli Mia Yim.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW dowiedzieliśmy się, że pojedynkiem otwierającym najnowszy odcinek czerwonej tygodniówki będzie singles match z udziałem 16-krotnego mistrza WWE Johna Ceny oraz Jasona Jordana, który w poniższym materiale wideo wypowiedział się na temat Święta Pracy:

» Na stronie WWE.com pojawiła się informacja dotycząca transmisji na żywo specjalnych zimowych odcinków Christmas & New Year’s Day Monday Night RAW w sieci WWE Network:

”Tradycyjnie co roku WWE przygotowuje nagrania RAW, a następnie emituje je w sieci WWE Network. Tym razem będzie inaczej, ponieważ święta fani wrestlingu mogą spędzić z gwiazdami WWE na żywo, gdzie RAW odbędzie się 25 grudnia oraz 1 stycznia 2018 roku. Po raz pierwszy w historii będziemy świadkami emisji live odcinków czerwonej tygodniówki, a także SmackDown Live w dniach 26 grudnia oraz 2 stycznia 2018 roku”.

» WWE SmackDown Live Tag Team Champions The Usos wystąpili gościnnie w podcaście prowadzonym przez Edge’a oraz Christiana, w którym wypowiedzieli się na temat swojego heel turnu:

”Nie mogliśmy się doczekać heel turnu. Zauważyliśmy to, kiedy pracowaliśmy jako babyface’owie. Jednak trzeba się dostosować do pewnych form panujących w WWE i dlatego postanowiliśmy ewoluować, że to tak ujmiemy. Czuliśmy, że musimy coś zrobić ze sobą i właśnie heel turn był naszą najlepszą decyzją w tym roku. Wywodzimy się z rodziny Anoa’i i w naszych żyłach płynie krew heelowej rodziny zapaśniczej. Cieszymy się z tego co aktualnie robimy, ponieważ możemy być naturalni i nie musimy nikogo naśladować”.