Rusev opowiada o pierwszym spotkaniu z Laną, Jason Jordan coraz bliżej powrotu do ringu, Uczestnicy drugiego sezonu The Edge & Christian Show

» WWE Superstar Rusev pojawił się w zeszłym tygodniu w Bułgarii, gdzie udzielił wywiadu dla telewizji, w którym wypowiedział się na temat poznania Lany:

”Spotkałem się z nią już pierwszego dnia od mojego pobytu w WWE. Świętej pamięci Dusty Rhodes pracował wtedy jako dyrektor kreatywny i postanowił stworzyć z nas drużynę, ponieważ Lana doskonale mówiła po rosyjsku, ze względu na jej 12 letnią przygodę w Łotwie. Moja żona jest bardzo piękna, to także był powód, że zaczęliśmy ze sobą współpracować, trenować, spędzać dużo czasu”.

» Portal PWInsider.com informuje, że na backstage’u podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW pojawił się Jason Jordan. Wygląda na to, że storyline’owy syn WWE Hall of Famera Kurta Angle wkrótce powróci do ringu w pełnym wymiarze czasowym. Warto zaznaczyć, że przez ponad 3 miesiące były mistrz tag teamowy przechodzić ciężką rehabilitację po operacji szyi. Na obecną chwilę nie wiadomo, jakie plany mają oficjele WWE względem Jordana, ale sporo mówi się o powrocie American Alpha, ponieważ Chad Gable jest na RAW.

» Zauważyliśmy, że WWE Hall of Famer Beth Phoenix, Sho Funaki, Kairi Sane, Tommy Dreamer, Johnny Gargano zostali sfilmowani podczas nagrywania drugiego sezonu programu The Edge & Christian Show, który wkrótce będzie dostępny w sieci WWE Network. Na poniższym zdjęciu ukazani zostali, WWE Hall of Famer Edge oraz Vickie Guerrero: