Kolejny występ Rhyno na live evencie WWE, Znamy opener WWE PPV TLC, Zapowiedź najnowszego odcinka The Edge & Christian Show

» Podczas wczorajszego live eventu WWE pojawił się Rhyno, który niedawno został zwolniony po przegranej konfrontacji z Heathem Slaterem. Rhyno odniósł się do plotek dotyczących przejścia na emeryturę:

„Cześć tu Rhyno. Chcę tylko wyjaśnić plotki, które pojawiają się od tygodnia na Twitterze na temat mojego przejścia na emeryturę. Nie odchodzę na emeryturę. Nie mam takich planów. Najwyraźniej zaczęło się, to po tym jak rywalizowałem z moim przyjacielem, a osoba która przegra zostanie wyrzucona z RAW. Spełniam swoje zobowiązania umowne dotyczące WWE i zamierzam pojawiać się na grudniowych i styczniowych live eventach, ale nie wiem, czy pojawię się w telewizji”.

» Wszystko wskazuje na to, że finał turnieju WWE Mixed Match Challenge z udziałem Jindera Mahala i Fox oraz R’Trutha i Carmelli będzie walką otwierającą PPV TLC. Taka informacja została ogłoszona przez WWE, a ich konfrontacja zostanie wyemitowane również w serwisie Facebook Watch. Zwycięska drużyna otrzyma numer #30 w męskim i żeńskim Royal Rumble Matchach.

» WWE Superstar Heath Slater oraz WWE Hall of Famer Jeff Jarrett pojawią się gościnnie w najnowszym odcinku The Edge & Christian Show, który będzie miał premierę w sieci WWE Network tuż po zejściu z anteny WWE PPV TLC. Poniżej prezentujemy krótkie streszczenie trzydziesto-minutowego odcinka:

„Edge and Christian look to fit in on the mean streets of Greenwich, Heath Slater’s got more kids, and class is in session with Jeff Jarrett!”