Sammy Guevara o tryoucie w WWE, Colt Cabana rozstał się z Ring of Honor, Daniel Vidot odnośnie przygody z WWE

» Sammy Guevara wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Chrisa Jericho, w którym wypowiedział się tryoutu w WWE, który nie zakończył się dla niego szczęśliwie:

“Miałem tryout w 2017 roku, ale myślę, że to było fajne, móc dostać się do ich systemu. To był ciężki okres, trudna próba. Miałem na sobie maski wysokościowe, przechodziłem różnego rodzaju ćwiczenia cardio, byłem zmuszany do biegania po linach i walce na pięciu różnych ringach. William Regal, Norman Smiley i Ricky Starks to osoby, które obserwowały moje poczynania. Niestety w WWE panowała bardzo trudna sytuacja, otóż kiedy kamery były wyłączone, to każdy był dla siebie miły, natomiast po włączeniu ich każdy stawał się wrogiem. Nie chciałem, aby moja kariera została poprowadzona w taki sposób”.

» POST Wrestling informuje, że Colt Cabana zakończył współpracę z federacją Ring of Honor, a Final Battle było jego ostatnim. Portal F4WOnline.com twierdzi, iż oficjele wyżej wspomnianej organizacji wiedzieli od września o odejściu wrestlera. Jak wiadomo obie strony nie były powiązane umową, bardziej tutaj chodziło o be-to-be. Warto przypomnieć, że od kwietnia 2016 roku, Colt pełnił rolę komentatora.

» WWE NXT Superstar Daniel Vidot udzielił wywiadu dla FOX Sports, w którym wypowiedział się na temat przejścia do WWE:

“Zawsze czułem, że jestem trochę inny. Chciałem spróbować czegoś nowego, innego. Czułem, że w rugby osiągnąłem wszystko, co mogłem osiągnąć. Zawsze podobała mi się rozrywka, więc postanowiłem przejść do WWE. Postanowiłem schować swoje jaja w jedno miejsce, mocno się spiąć i przenieść się do grona wrestlerów, których oglądam i podziwiam od dawna”.