CM Punk negatywnie o Hulku Hoganie, Debiut drużyny na AEW Dynamite, Bobby Fish z drobnym urazem

» Były WWE Champion CM Punk wystąpił gościnnie w programie „Windy City Live”, w który wypowiedział się na temat Hulka Hogana:

„Jeśli mam być szczery, to nigdy nie byłem fanem/zwolennikiem Hulka Hogana jako zawodnika, natomiast po spotkaniu z nim moja ocena diametralnie się pogorszyła, gdyż Hulkster nie prezentował swoją osobą nic, co mógłbym pochwalić. Według mnie nie jest on dobrym autorytetem, a moim ulubionym wrestlerem z tamtych czasów był Roddy Piper”.

» Podczas ostatniego odcinka AEW Dynamite zadebiutował tag team złożony z Braxtona Suttera oraz Andy’ego Williamsa, a towarzyszyła im Allie, dobrze znana z występów w Impact Wrestling. Warto wspomnieć o tym, że Williams i Sutter pracują ze sobą od kilku lat i mają za sobą występy dla federacji takich, jak: Beyond Wrestling. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy panowie będą odgrywać ważniejszą rolę w dywizji tag teamowej w federacji All Elite Wrestling, ale można stwierdzić, że będą dobrym dodatkiem.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter twierdzi, że członek The Undisputed Ery (Bobby Fish) doznał lekkiego wstrząsu mózgu podczas ostatniego odcinka telewizyjnego WWE NXT. Do urazu doszło w momencie, kiedy Bobby został wyrzucony przez ring, a jego tag team partner (Kyle O’Reilly) nie zdążył go odpowiednio złapać. Na szczęście uraz nie jest poważny i wkrótce Bobby powróci do ringu, jednak nie nastąpi to w przyszłym tygodniu.