Joaquin Wilde debiutuje na WWE 205 Live, Batista Bomb na SmackDown, Michael Cole o storyline’owej kontuzji Roberta Roode’a

» Podczas ostatniego odcinka WWE 205 Live wystąpił WWE NXT Superstar Joaquin Wilde, dla którego był to debiut w dywizji Cruiserweight. W swojej pierwszej walce pokonał lokalnego wrestlera, Jamesa Tapia. Mało kto wie, ale Tapia był szkolony przez Kena Andersona, Shawna Daivariego, Arika Cannona oraz WWE Hall of Famer Molly Holly. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Wilde wypowiedział się na temat debiutu w dywizji Cruiserweight oraz obecnego mistrza:

» Nie od dzisiaj wiadomo, że Dana Brooke ma romans z przyszłorocznym WWE Hall of Famerem Batistą, o czym informowali niedawno w mediach społecznościowych. Wygląda na, to że ich spotkania mogą doprowadzić do większego segmentu podczas WrestleManii 36. Trzeba zauważyć, że na SmackDown, Dana próbowała wykonać Batista Bomb podczas konfrontacji z SmackDown Women’s Champion Bayley. Dave za pośrednictwem Twittera skomentował akcję swojej ukochanej:

„Kochanie… pomyślałem o twoim *** „.

» Podczas ostatniego odcinka SmackDown, Michael Cole zaznaczył, że Robert Roode jest nieobecny z powodu kontuzji, które nabawił się 29 listopada w wyniku ataku ze strony Romana Reignsa. Jak wiadomo, jest to część storyline’u, a tak naprawdę były mistrz NXT oraz Primo Colon złamali politykę Wellness, przez co zostali natychmiast zawieszeni na trzydzieści dni.