Kogo chciałby zobaczyć Daniel Bryan w WWE?, Powrót Reya Mysterio na Monday Night RAW, Shazza McKenzie uczestniczką gali AEW

0

» WWE Superstar Daniel Bryan udzielił wywiadu dla SuperLuchas, w którym wypowiedział się na temat trzech wrestlerów z Meksyku oraz Ameryki Łacińskiej, których chciałby zobaczyć w WWE:

„Wybór naprawdę jest bardzo trudny – wyjaśnił Bryan. Moi faworyci są już zbyt starzy, aby dostać się do federacji WWE. Mógłbym powiedzieć, że chciałbym zobaczyć Negro Cassa w WWE, Blue Panthera. Kocham tych facetów i ich pierwszy pojedynek miałem okazję obejrzeć w 1987 roku. Aktualnie mamy rok 2019 i wciąż oni wywierają na mnie spore wrażenie. Darzę ich ogromnym szacunkiem, ale myślę o to, kto mógłby w tym czasie pojawić się w WWE. Jedyną osobą, która przychodzi mi na myśl jest RUSH. Myślę, że Bandido poradziłby sobie równie dobrze, jak wielu innych wrestlerów nie z USA. Dragon Lee także mógłby odnieść sukces, gdyby chciał spróbować swoich sił. Tak więc, to są trzy osoby, które imponują mi w 2019 roku”.

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW, który odbędzie się w Baltimore do ringu powróci Rey Mysterio wraz ze swoim synem Dominickiem. Warto przypomnieć, że w ostatnim czasie Rey pojawił się w Medellin razem z Melissą Santos oraz Impact World Championem Brianem Cagem. Ta trójka przeszła terapię pod dowództwem Dr. Karolynn Halpert w BioXcellerator.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Started my day today at 5:30am with some MRIs on both of my knees & left shoulder………then when straight to @bioxcellerator_ and had a Vitamin IV & a 50mil stem cell IV! That was my treatment for today, but before I prepare myself for tomorrow, we all @briancage @melissasantosofficial @619reyna decided to have a lil fun! We took a chopper ride from Medellin to @guatape_colombia & it was beautiful…… then we decided to do some paragliding to release some of the stress!? The fun and experiences have been incredible but tomorrow will be a big day for me with the team @bioxcellerator #LookingForward2It #StayTuned #VeryExcited #LifeChanger #BioXRey Don’t forget to hit up my homie David Truitt @iowahawksfan06 if you have any interest! #StemCells #LifeChanger

Post udostępniony przez Rey Mysterio (@619iamlucha)

» Federacja All Elite Wrestling poinformowała, że była Heart of Shimmer Champion Shazza McKenzie będzie uczestniczką Casino Battle Royal, które odbędzie się podczas sobotniej gali PPV All Out. Na obecną chwilę znamy 12 z 21 uczestników, a oto dotychczas zatwierdzone gwiazdy:

McKenzie, Awesome Kong, Brandi Rhodes, Allie, Yuka Sakazaki, Britt Baker, Nyla Rose, Jazz, Ivelisse, Teal Piper, Big Swole i Sadie Gibbs.

Zwyciężczyni tej walki zmierzy się z Riho lub Hikaru Shidą podczas premierowego odcinka AEW na TNT (2 października), gdzie poznamy pierwszą AEW Women’s Champion.